Facebook logo
Znajdź nas na Facebooku

InsERT

Programy InsERT są proste i intuicyjne w obsłudze. Mogą skutecznie usprawnić pracę przy dokumentacji księgowej czy mogą wspomóc obsługę kadr i płac.  Proponujemy różnego rodzaju programy firmy InsERT różniące się możliwościami oraz zastosowaniem.
 

InsERT Księgowość i finanse

  • Rewizor GT - system przeznaczony zarówno dla biur rachunkowych jak i dla samodzielnych księgowych. To nowoczesne i niezwykle proste w obsłudze narzędzie posiada cały pakiet funkcji potrzebnych do prowadzenia księgi handlowej. Nie sprawi problemu w obsłudze nawet mniej wprawnym użytkownikom. Ten profesjonalny system jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw. System jest oparty o przepisy Ustawy o Rachunkowości oraz wymogi Unii Europejskiej.
 
  • Rachmistrz GT - program umożliwia prowadzenie uproszczonej księgowości w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Polecany dla przedsiębiorstw rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz prowadzącym księgę przychodów i rozchodów. Dzięki bezpłatnie dołączanemu programowi mikroGratyfikant GT można również prowadzić podstawową obsługę płac. System Rachmistrz GT jest niezwykle ergonomiczny i przyjazdy dla użytkownika.
 
  • Biuro GT - jest uzupełnieniem i systemem spinającym pracę systemów księgowych i kadrowo-płacowych serii InsERT GT. Jest to profesjonalne narzędzie dla doradców podatkowych oraz dla księgowych i kadrowych w biurach rachunkowych. System automatyzuje i upraszcza wiele typowych procesów, umożliwia znacznie przyśpieszenie pracy w biurach rachunkowych. Umożliwia obsługę bardzo dużej liczby podmiotów, jednocześnie jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Pozwala na łatwe ustalanie harmonogramów pracy biura, ponadto generuje wiele automatycznych raportów ułatwiających rozliczanie z klientami.
 
Po więcej szczegółów dotyczących programów InsERT Księgowość i Finanse zapraszamy do kontaktu oraz na stronę producenta.
 

InsERT Kadry i płace

  • Gratyfikant GT - profesjonalny i nowoczesny system dla osób zajmujących się sprawami kadrowo-płacowymi w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz w biurach rachunkowych. Program posiada cały zestaw niezbędnych narzędzi dla działu kadr i płac. Upraszcza i przyśpiesza wiele typowych dla tego działu operacji, jednocześnie jest dostosowany do obowiązujących przepisów. Gratyfikant GT ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych, wystawianie umów, prowadzenie ewidencji osobowej czy wypłat i rachunków. Umożliwia również obsługę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. System współpracuje z programem Płatnik oraz oczywiście z innymi systemami finansowo-księgowymi serii InsERT GT.
Po więcej szczegółów dotyczących programów InsERT Gratyfikant GT zapraszamy do kontaktu oraz na stronę producenta.

 

naszym najważniejszym celem jest
zadowolenie naszych Klientów
zobacz promocje