Facebook logo
Znajdź nas na Facebooku

InsERT

InsERT


Produkty firmy InsERT są przeznaczone dla przedsiębiorców szukających niezawodnych i skutecznych narzędzi wspomagających obsługę sprzedaży. Programy InsERT są proste i intuicyjne w obsłudze. Proponujemy różnego rodzaju programy firmy InsERT różniące się możliwościami oraz zastosowaniem.

Oprogramowanie wspomagające sprzedaż:
 
  • Subiekt GT - nowoczesny system sprzedaży połączony z obsługą magazynu. Stworzony z myślą o przedsiębiorstwach szukających narzędzia, które mogłoby skutecznie wesprzeć całą obsługę działu handlowego, sklepu czy punktu usługowego. System jest intuicyjny w obsłudze i sprawdza się w każdej sytuacji. Subiekt GT jest jednym z najczęściej wybieranych oprogramowań do wspomagania sprzedaży. Wszechstronność i możliwość dowolnej konfiguracji czynią ten program produktem niemal dla każdego.
 
  • Sello - jest to wszechstronne narzędzie do obsługi serwisów aukcyjnych. Współpracuje z najpopularniejszymi serwisami takimi jak Allegro.pl czy eBay.pl wspomagając sprzedaż na każdym etapie transakcji. Pozwala na sprawne zarządzanie serią aukcji, komentarzami czy płatnościami od klientów. Pozwala również na przygotowanie druków do przesyłek. Sello ułatwia kontakt z klientami poprzez obsługę poczty poprzez np. automatyczne generowanie maili. Program współpracuje z innymi systemami sprzedaży produkcji InsERT np. Subiekt GT, dzięki temu można m. in. wystawiać towary na serwisach aukcyjnych.
 
  • Gestor GT - służy do budowania trwałych relacji z klientami. Może skutecznie wspomóc działania handlowe i marketingowe. System w czytelny sposób udostępnia dane zgromadzone o klientach, pozwala na np. dostosowanie działań do konkretnych osób. Program można dostosować do działalności danej firmy, dzięki temu sprawdzi się w przedsiębiorstwach o każdej specjalizacji. Program został stworzony tak, aby zaoszczędzić czas i zapewnić maksymalną efektywność za pomocą zaledwie kilku ruchów.
 
Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie instalacji, wdrażania i serwisu oprogramowania firmy InsERT.
 

naszym najważniejszym celem jest
zadowolenie naszych Klientów
zobacz promocje