Facebook logo
Znajdź nas na Facebooku

Oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych

Szeroka oferta firmy BAJT z Limanowej przygotowana została z myślą o mniejszych i większych przedsiębiorcach z regionu. Od lat pomagamy usprawniać pracę firm i biur rachunkowych działających w Nowym Sączu, Limanowej, Mszanie Dolnej i okolicach. Oferowane przez nas oprogramowania dla firm pozwalają na sprawnie zarządzanie finansami, kadrami, czy płacami. Programy dla biur w obecnej erze komputeryzacji stanowią podstawę efektywnej pracy, dlatego coraz więcej przedsiębiorców wdraża do swoich firm innowacyjne rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym biurem. Z chęcią pomożemy wybrać odpowiednie oprogramowanie dla Państwa biznesu.
  Comarch ERP Logo

Comarch ERP Optima

 
Comarch ERP Optima - jeden z najbardziej znanych programów służących do obsługi małych i średnich przedsiębiorstw. To nowoczesne narzędzie doskonale sprawdza się niemal w każdej branży. Jego głównym celem jest efektywne zarządzanie przedsiębiorstwami. Dzięki swojej elastyczności, pozwala na wybranie optymalnego zestawu aplikacji-modułów służących do sterowania różnymi obszarami działalności firmy. Przyjazny i ergonomiczny interfejs pozwala na prostą i przyjemną pracę. Oprogramowanie dla firm Comarch ERP Optima posiada również bogaty zestaw dedykowanych narzędzi specjalnie przeznaczonych dla biur rachunkowych i doradców podatkowych.
 
InsERT logo

InsERT


Programy InsERT są proste i intuicyjne w obsłudze. Mogą skutecznie usprawnić pracę przy dokumentacji księgowej czy mogą wspomóc obsługę kadr i płac.  Proponujemy różnego rodzaju programy firmy InsERT różniące się możliwościami oraz zastosowaniem.

 
Oprogramowanie ZUZIA logo

Datacomp Zuzia

 

Zuzia to znany na polskim rynku od wielu lat program służący do przygotowywania kosztorysów robót budowlano-montażowych, drogowych, telekomunikacyjnych i instalacyjnych. Zuzia jest liderem programów do kosztorysowania, wyróżnia ją prosta i intuicyjna obsługa, nowoczesny interfejs i możliwość wymiany danych w różnych formatach.

Firma Datacomp oferuje również wiele produktów związanych bezpośrednio z kosztorysowaniem i współpracujące z Zuzią.

Systemy operacyjne

Każda firma powinna zainwestować w oryginalne systemy operacyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najpopularniejszy system operacyjny, jakim jest Microsoft Windows. Proponujemy najnowsze wydanie – Windows 10. Jest to przyjazny system operacyjny, który można spotkać na większości komputerów domowych oraz biurowych. Jest on również bardzo wydajny i przyjazny w pracy.

Pakiety biurowe

Posiadamy w ofercie pakiet biurowy Microsoft Office 16 jest on bezkonkurencyjny  wśród programów biurowych. Charakteryzuje się dużą funkcjonalnością oraz intuicyjnością obsługi.

Oprogramowanie dla sklepów

Oferujemy oprogramowania dla sklepów takie jak InsERT oraz PC-Market. Są to dwa najczęściej używane programy przeznaczone dla przedsiębiorców. Ułatwiają one obsługę sprzedaży, są łatwe w prowadzeniu i pomocne dla użytkowników.
 
Posiadamy sklep komputerowy w Limanowej. Poza tym działamy w miastach takich jak: Mszana Dolna, Bochnia, Brzesko, Nowy Sącz, Myślenice, Nowy Targ. Zachęcamy do kontaktu.
naszym najważniejszym celem jest
zadowolenie naszych Klientów
zobacz promocje