Znajdź nas na Facebooku

oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych

Comarch ERP Optima

 
Comarch ERP Optima to jeden z najpopularniejszych programów do obsługi małych i średnich przedsiębiorstw. To nowoczesne narzędzie pozwoli na bardziej efektywne zarządzanie przedsiębiorstwami w rożnych branżach. Program jest elastyczny, pozwala na wybranie optymalnego zestawu aplikacji-modułów służących do obsługi różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Dzięki przyjaznemu i ergonomicznemu interfejsowi pozwala na prostą i przyjemną pracę. Comarh ERP Optima posiada również bogaty zestaw dedykowanych narzędzi specjalnie przeznaczonych dla biur rachunkowych i doradców podatkowych.
 

InsERT


Programy InsERT są proste i intuicyjne w obsłudze. Mogą skutecznie usprawnić pracę przy dokumentacji księgowej czy mogą wspomóc obsługę kadr i płac.  Proponujemy różnego rodzaju programy firmy InsERT różniące się możliwościami oraz zastosowaniem.

 

Datacomp Zuzia

 

Zuzia to znany na polskim rynku od wielu lat program do kosztorysowania robót budowlano-montażowych, drogowych, telekomunikacyjnych i instalacyjnych. Zuzia jest liderem programów do kosztorysowania, wyróżnia ją prosta i intuicyjna obsługa, nowoczesny interfejs i możliwość wymiany danych w różnych formatach.

Firma Datacomp oferuje również wiele produktów związanych bezpośrednio z kosztorysowaniem i współpracujące z Zuzią.

systemy operacyjne

Każda firma powinna zainwestować w oryginalne systemy operacyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najpopularniejszy system operacyjny, jakim jest Microsoft Windows. Proponujemy najnowsze wydanie – Windows 10. Jest to przyjazny system operacyjny, który można spotkać na większości komputerów domowych oraz biurowych. Jest on również bardzo wydajny i przyjazny w pracy.

pakiety biurowe

Posiadamy w ofercie pakiet biurowy Microsoft Office 16 jest on bezkonkurencyjny  wśród programów biurowych. Charakteryzuje się dużą funkcjonalnością oraz intuicyjnością obsługi.

oprogramowanie dla sklepów

Oferujemy oprogramowania dla sklepów takie jak InsERT oraz PC-Market. Są to dwa najczęściej używane programy przeznaczone dla przedsiębiorców. Ułatwiają one obsługę sprzedaży, są łatwe w prowadzeniu i pomocne dla użytkowników.
 
Posiadamy sklep komputerowy w Limanowej. Poza tym działamy w miastach takich jak: Mszana Dolna, Bochnia, Brzesko, Nowy Sącz, Myślenice, Nowy Targ. Zachęcamy do kontaktu.
naszym najważniejszym celem jest
zadowolenie naszych Klientów
zobacz promocje